O Nas

Future Tech

Future Tech to młoda, prężnie rozwijająca się firma, która w swojej działalności kieruje się przede wszystkim rzetelnością i profesjonalizmem. Nasza specjalność to nagłośnienie koncertów, festiwali, konferencji czyli wydarzeń kulturalno – rozrywkowych oraz korporacyjnych (www.ftech.pl/naglosnienie).
Obsługujemy również imprezy rozrywkowe prowadzone przez DJ’a (Disco, Karaoke).

Dbamy o najwyższą solidność wykonywanych usług. Dzięki wiedzy zaczerpniętej na studiach, podczas szkoleń, uczestnictwu w targach i konwencjach, a także współpracy z najwyższej klasy specjalistami z dziedziny realizacji dźwięku i oświetlenia udało nam się stworzyć firmę w pełni profesjonalną i skuteczną w swoich działaniach. Co nas wyróżnia? Chęć do działania, najnowocześniejsza aparatura elektroakustyczna i oświetleniowa, własna baza transportowa, a także pełen entuzjazm i zaangażowanie w pracę wykonywaną zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Nagłośnienie imprez plenerowych, czy koncertów dla właściwego odbioru wymaga również profesjonalnego oświetlenia imprezy. Dysponujemy dużą ilością urządzeń oświetleniowych klasycznych i inteligentnych. Posiadamy zarówno reflektory pracujące w oparciu o nowoczesne i energooszczędne źródła światła LED jak i tradycyjne żarowe i meta-halogenowe.

W 2010 roku poszerzyliśmy listę usług o wynajem sceny plenerowej, podestów, dachów i okablowania energetycznego. Obecnie posiadamy możliwość wynajmu scen plenerowych o zróżnicowanych wymiarach.

Gwarantujemy, że dzięki ogromnej wiedzy zawodowej, dużemu zaangażowaniu, staranności i odpowiedzialności, realizowane przez nas projekty zawsze stoją na najwyższym poziomie, co potwierdzają również nasi dotychczasowi kontrahenci. Zapraszamy na stronę z referencjami.

Wykorzystując doświadczenia nabyte podczas realizacji wydarzeń „live” projektujemy i wykonujemy instalacje elektroakustyczne, oświetleniowe i multimedialne w obiektach użyteczności publicznej przy uwzględnieniu najnowszych trendów panujących na rynku nowych technologii.